ART / Oil paintings / Oil painting 13385291
nr 1338 5291
OIL PAINTING
unidentified artist. Fiskebåt på strand. Oil on panel, 22x29,
Oidentifierad konstnär. Fiskebåt på strand. Ej signerad. Olja på pannå, 22x29 cm
600
SEK 300
Monday July 27 2020
at 18:53:54
26/7 15:40:25